Merkezi Kocaeli ‘de olan Okalit Yapı Malz. İzolasyon Hırd. İnş. Taah. San ve Tic. Ltd. Şti. 2011 yılında kurulmuştur.2011 yılından bu yana Türkiye’nin önde gelen inşaat projelerinde yer almaktadır. Dünyanın önde gelen inşaat ve yapı kimyasalları firmaları ile stratejik ortaklıklar kurmuş birçok prestijli projede yüklenici ve alt yüklenici firma olarak yer almıştır.
Su yalıtımı, ısı yalıtımı ,çatı kaplama, zemin kaplamaları ,beton koruma ve tamiratları ,ıslak hacim ve enjeksiyon uygulamaları firmamızın yapmış olduğu uygulamaların başında gelmektedir.

VİZYONUMUZ

Türkiye’de, yalıtım sektöründe kabul görmüş yerel ve uluslararası standartlarda ve kalitede ugulama yapan, hizmet veren, lider bir firma olmak, yalıtım sektörünün ihtiyacı olan ileri ürün ve üretim teknolojilerinden faydalanarak sektörel pazarın ihtiyaçlarına kusursuz şekilde cevap vermektir.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin taleplerini bilgi ve deneyime dayalı, katma değer yaratan çalışmalarımızı ülke genelinde yaygınlaştırmaktır. Ayrıca; çevreye saygılı, ekonomik, sağlık ve emniyeti ön planda tutan, çalışanları ve içinde bulunduğu toplumla sosyal sorumluluk ilkelerinde bir değer yaratacak şekilde çalışmak misyonumuzdur.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Sürekli kalite iyileştirme anlayışını benimser ve paylaşırız.Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı çalışır, müşteri mutluluğunu her şeyin üzerinde tutarız.Takım anlayışını benimser ve yaşatırız. Ekibimizin bilgi ve becerilerini artırır ve geliştiririz. Sürekli bir gelişim, yenilikçilik, verimlilik anlayışı ile müşteri beklentilerini teknolojik, ekonomik ve çevreye duyarlı mevcut ve yeni ürünler ile karşılamaya çalışmaktayız. Giderek artan kalite hizmet anlayışımızın tüm müşterilerimize ulaşmasını sağlamaktayız.